Praca dla elektryków z Ukrainy / Робота для електриків з України

Pensja: 15,00 zł/1 godzina Zgorzelec

Kontakt

Stanowisko: elektryk.

Obowiązki:
- Praca przy wykonywaniu nowych instalacji elektrycznych.
- Układanie kabli, oświetlenie, zasilanie placów budów.
- Praca głównie na terenie hal produkcyjnych i przemysłowych (nie zawsze).

Miejsce wykonywania pracy:
- Teren Dolnego Śląska

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku.
- Uprawnienia SEP – mile widziane

Oferujemy:
- Godzinowa stawka wynagrodzenia netto 15,00 zł/godz.
- 200 – 220 godzin miesięcznie
- Umowa zlecenie, a następnie umowa o pracę
- Zakwaterowanie – bezpłatne.

Zainteresowane osoby prosimy o:
- Przesyłanie CV wraz ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres e-mail: praca@expateam.com.
- Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00 pod numerem telefonu: 536 253 497.
- Wypełnienie klauzuli pod adresem: www.expateam.com/index.php?pid=62 .

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 13, w Zgorzelcu (59-900). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Посада: електрик.

Обов'язки:
- Робота з виготовлення нових електроустановок.
- Прокладка кабелю, освітлення, електропостачання будівельних майданчиків
- Робота переважно у виробничих та промислових залах (не завжди).

Місце роботи:
- Район Нижньої Сілезії

Вимоги:
- Досвід у подібній посаді.
- Кваліфікація SEP - ласкаво просимо

Ми пропонуємо:
- Погодинна чиста ставка винагороди 15,00 злотих на годину.
- 200 - 220 годин на місяць
- Договір доручення або трудовий договір
- Проживання - безкоштовно.

Зацікавлених осіб просять:
- Надіслати резюме з фотографією електронними засобами на електронну адресу:
praca@expateam.com.
- Зв'язок по телефону з понеділка по п’ятницю між ними 8:00 - 16:00 за телефоном: 536 253 497.
- Заповнення пункту за адресою: www.expateam.com/index.php?pid=62.

Будь ласка, включіть таке положення до змісту документів заявки:
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних для підбору персоналу (відповідно до пункту 1 пункту 1 статті 6 Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського Парламенту та Ради від 27 квітня 2016 року про захист осіб у зв'язку з обробкою даних персональних даних та про вільний рух таких даних та скасування Директиви 95/46 / ЄС (Загальний регламент захисту даних).
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних для майбутніх процесів підбору персоналу.

‌ Zgorzelec

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 21/10/2019